دو کارگاه با موضوعات مدیریت زمان و Concept Map

با سلام

دوستان دو کارگاه با موضوعات مدیریت زمان و concept map با زحمات و هماهنگی های بی دریغ دوست گرانقدرم محمد عموشاهی برنامه ریزی شده است پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنید.

کارگاه اول:

 

 

کارگاه دوم: 

 

در ضمن اگه کسی مایله توی یه کارگروه سرطان زیرنظر دکترحق جو شرکت کنه ، ثبت نامش توی همین کارگاه 10 تا 12 ایشون هست.
(تاریخو گذاشتن 25 ام که بچه های شهرستانی اگه می خوان بیان بتونن.اگه توی دوستاتونم علاقه مند دیدید حتما خبربدید بهشون)

منبع: وبلاگ دوستم محمد عموشاهی به آدرس  http://fpisf.blogfa.com/

/ 8 نظر / 60 بازدید
سجاد نوروزی

متاسفانه الان که نگاه کردم ببینم پست اشکالی نداشته باشه دیدم این پست جایگاهش چهارم پنجمه و تا جند روز دیگه هم از صفحه اول میره بدین وسیله از مدیر محترم وبلاگ خواهشمندم این پست را به دلیل اهمیت جزء اعلانات قرار دهد. با تشکر

فقیه

دست شما درد نکنه ! خیلی ممنون

سجاد نوروزی

خواهش میکنم وظیفه بود. راستی دوستان خانم حق جو قصد دارند که یک کارگروه سرطان تشکیل بدهند تمام بچه ها چه ساکن اصفهان و چه ساکن شهرستان و غیر اصفهانی میتونن در این کارگروه شرکت کرده و از طریق ایمیل اطلاعات براشون فرستاده میشه و فعالیت انجام میدهند بنابر این در انتهای جلسه کانسپت مپ از افرادی که علاقه مند شرکت در این کارگروه باشند ثبت نام به عمل خواهد آمد.توضیح بیشتر در این مورد رو بهتره سر کلاس از خود استاد حق جو بشنوید.

ممنون خیلی خیلی لطف کردین به ماهم گفتین اجردون باخدا

صادقی

ممنون به خاطر اطلاع رسانی و پستای واقعا مفیدتون

safoOra

اقای نوروزی واقع ممنون به خاطر اطلاع رسانیتون انشااله موفق باشید.

سلام اگه می شه پستای تاریخ گذشته روحذف کنید

سجاد نوروزی

خواهش میکنم. دوستان احتمالا در تابستان برنامه های دکتر پورشانظری ادامه خواهد داشت هر خبری بود تو وبلاگ اطلاع رسانی میکنم. صادقانه بگم تنها و تنها مشکلی که در اجرای این برنامه ها داریم اینه که این جلسات با حضور پرشور شما برگزار بشه. لذا خواهشمندم که دراین جلسات حضور پرشور و همگانی داشته باشید. بازهم از اظهار لطف شما صمیمانه تشکر میکنم.